• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРОБНИКА BREGUS В УКРАЇНІ

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

5 кроків при виборі фільтра для води

  1. Вам потрібно вирішити, чи хочете ви отримувати тільки питну воду на вашому кухонному крані чи фільтрувати всю воду, що надходить у будинок?

Найчастіше найкращим рішенням є поєднання очищення всієї води у будинку і подальшого отримання в кухонній раковині води для пиття і приготування їжі.

 

  1. У вас своя свердловина, колодязь або міська вода?

У той час, як наше громадське водопостачання відносно безпечне, існують сотні забруднювачів, які не регулюються державою.

У тих, хто на приватних колодязях або свердловинах, є свої проблеми. Дослідження зазвичай показують, що 40% приватних джерел містять кишкову паличку та/або коліформні бактерії. Системи водопідготовки води можуть забезпечити захист всього будинку від шкідливих мікроорганізмів. Залежно від виявлених у вашій воді доступні різні варіанти обробки. Ми виконуємо аналіз води для підбору систем водопідготовки.

 

  1. Скільки ванних кімнат у вашому будинку?

Деякі системи очищення води розраховані виходячи з максимальної швидкості потоку води у вашому будинку. Наприклад, вранці ви можете приймати душ, змивати унітаз, включати посудомийну машину і пральну машину - все одночасно. Скільки води буде текти через аодопровід у вашому будиноку в ці пікові періоди використання? Знання кількості ванних кімнат у будинку часто є швидким та простим способом визначення продуктивності систем фільтрації, необхідної для ваших потреб. 

 

  1. Скільки людей у вашому домі?

Деякі системи фільтрації води розраховані виходячи з середньої загальної кількості води, використовуваної вашою родиною в даний день. Яка кількість води використовується в вашому домі протягом 24 годин?

У загальних рисах знання кількості людей, що мешкають у будинку, часто може підказати про використання води і, отже, який розмір системи фільтрації води буде найкраще підходити.

 

  1. Що у вас в воді?

Знання того, що знаходиться у вашій воді, зіграє велику роль в оцінці ваших потреб в очищенні води. Наприклад, якщо є залізо у вашій воді, фахівці по воді можуть направити вас до системи, що видалять його.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно